"Із любов'ю про жінку".

7 березня в бібліотеці села Сасів  відбувся вечір- зустріч присвячений жінкам.Наше свято ми присвячуємо жіночому дню, віддаємо данину любові й захоплення тим, до кого звертаємося в радості і печалі – нашим бабусям, матерям, сестрам – берегиням нашого роду.Любі! Вітаємо вас зі святом. Зичимо здоров’я дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб ви були щасливі кожної днини.

 Квітніть, дорогенькі, на білому світі, як ті троянди пишні, і хай же вам сонечко сяє привітно, квіти всміхаються рясно, а роки хай будуть щасливі й прекрасні. Вас вітає сама весна.Усім було подаровано букети квітів і пригостили кавою.

 

"Байкар і педагог".

6 березня в бібліотеці села Сасів відбувся захід обговорення книг Леоніда Глібова.Леонід Глібов — видатний український байкар  Цікаво, якою людиною треба бути, щоб стати байкарем? Можливо, чарівником? А можливо, і просто доброю, мудрою, справедливою людиною. Участь у заході брали діти,які активно обговорювали байки і відповідали на різні питання , які були пов'язані з обговоренням книг. Усі приємним настроєм залишили бібліотеку.

«Поезія і пісня- дві чарівні сили»

18 травня в бібліотеці-філії села Сасів було оформлено виставку "Поезія і пісня -дві чарівні сили". Поезія - це голос душі людської. Поезія - чарівна скрипка у чудовому оркестрі літератури! Без неї ми не уявляємо ні години відпочинку, ні будь-які урочистості. Поезію слухаємо із замиранням серця, як блискучу музичну варіацію.

"Моя Україна"

15 травня у с. Колтів відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності Народних домів Золочівщини "Моя Україна" , в якому взяли участь сільські ради сіл Сасів, Єлиховичі, Руда-Колтівська, Колтів. 
Зацвітає калина,
Зеленіє ліщина,
Степом котиться диво-луна,
Це моя Україна,
Це моя Батьківщина,
Що, як тато і мама, одна.
А. Камінчук

У виконанні народного хору "Надбужжя" керівник Михайло Стречик прозвучала пісня "Мова моя материнська". 

Солістка Лілія Олянюк виконала пісню Скрябіна "Сам собі країна".  

Соліст Орловський Олег виконав пісню "Ніби вчора рідна мова".  

Уривок з повісті "Кайдашева сім'я" виконували Ярош Михайло та Кінчило Тетяна. 

Банах Володимир зачитав вірш "Пам'яті матері" та "Несуть батьки дитинку до Хреста". 

«Володар дум селянських» 145р. з                          д.н. В.Стефаник"

14 травня  у бібліотеці-філії села Сасів було оформлено виставку "Володар дум селянських" на честь святкування 145 -річчя з дня народження В.Стефаника. Літературну діяльність В. Стефаник розпочав поезіями в прозі (1896-1898 рр.). У жовтні 1897 р. на сторінках чернівецького, часопису «Праця» була надрукована новела «Виводили з села», пізніше — новели «У корчмі», «Стратився», «Синя книжечка» та «Сама саміська», які одразу зробили його широковідомим українським письменником. Ці твори ввійшли до першої збірки В. Стефаника «Синя книжечка» (1899 р.). Пізніше виходили книги новел «Камінний хрест» (1900 р.), «Дорога» (1901 р.), «Моє слово» (1905 р.), «Земля» (1926 р.). Шанувальники творчості митця називали його, за висловом Марка Черемшини, «поетом мужицької розпуки».

 

"День перемоги"

9 травня було покладено квіти до пам'ятників борців за волю України у селі Сасів!!!

"Мелодії для найдорожчої людини"

У останній місяць весни, у другу неділю травня, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, Україна відзначає надзвичайно світле свято – День матері. Бібліотекар та завідуюча Народним Домом Рудянин М.О. провели захід до дня матері "Мелодії для найдорожчої людини". У виконанні дітей прозвучали милозвучні пісні та чудові вірші про маму. Умійте цінувати любов  матері. Будьте дбайливі до цієї любові. Не ображайте її випадковою грубістю, різким словом, неслухняністю. Адже лише мама думає про нас завжди і скрізь. Тільки мама завжди приймає нас такими, які ми є. Серце її завжди з своєю дитиною. 

"Свята Паска -йде до хати"

6 травня у бібліотеці-філії села Сасів було проведено вікторину "Свята Паска -йде до хати". Дітям були задані різноманітні запитання на тематику Великодніх свят. Всі діти охоче відповіли на запитання та показували свої знання.Діти в гарному настрої залишили бібліотеку.  

"Гаївки"

1 травня в селі Сасів спільною роботою завідоючою Народним Домом Рудянин М.О і бібліотекарем Александрович В.П було проведено гаївки коли церкви Преображення Господнього та церкви Святого Миколая. Діти взявшись за руки водили танок навколо церкви та виконували різноманітні гаївки. На завершення вся громада заспівала Сасівську гаївку  "Коло млину, коло броду". Всі отримали святковий настрій на весь тиждень. Ці свята пробуджують інтерес до народної творчості, сприяють відродженню оригінальних, призабутих пісень, оскільки, кожний фольклорний колектив намагається бути неповторним, віднайти цікаву самобутню програму, а це можливо лише при глибокому знанні й використанні місцевого матеріалу та збереженні народного колориту.

«Паска Христова-дар нового                                         життя»

У бібліотеці-філії села Сасів 28 квітня було оформлено виставку "Паска Христова -дар нового життя". На теренах України святкувати Великдень, як Воскресіння Ісуса почали ще наприкінці першого тисячоліття, з прийняттям християнства. ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних Свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед Календарних Свят Наших Предків одне з найпочесніших місць. Витоки цього Свята сягають глибини не віків, а тисячоліть. Його календарно-обрядові особливості дозволяють осягнути витоки виникнення та етапи розвитку в часі.

"Чорнобиль від катастрофи до                               сьогодення"

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році. Вже пройшло 30 років, як ми живемо у післячорнобильській ері. Гіркий запах Чорнобилю, що тепер асоціюється в українців із небезпекою «мирного атому», назавжди увійшов у долю України. Чорнобиль став зловісним символом найсильніших саморуйнівних дій людини.
26 квітня у бібліотеці-філії села Сасів було проведено вечір-реквієм  на честь святкування 30 років з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС. За тридцять років багато що змінилося. Холодна війна закінчилася, Радянський Союз розпався, але, як це не трагічно, конфлікт все ще не полишає цей регіон. Ніщо не може стерти те, що сталося в Чорнобилі, а його наслідки будуть відчуватися протягом багатьох прийдешніх десятиріч. Всі  вшануванні пам'яті тих, хто втратив своє життя за таких нелюдських умов. Однак ми також не повинні забувати про те, що прогрес та міжнародне співробітництво із подолання наслідків катастрофи підкреслюють той факт, що з 1986 року ми подолали великий шлях – і це має давати нам усім надію на майбутнє.

 

«Борис Возницький-герой                                          України»

У бібліотеці-філії села Сасів 17 квітня було проведено вечір-портрет Бориса Возницького. Останні роки життя почесний гендиректор галереї мистецтв присвятив ідеї відновлення найближчого йому Підгорецького замку. Минула зима була особливо суворою до історичної споруди. Траплялося, через фінансові негаразди там відключали світло й сигналізацію. Працівники мерзли. А Возницький нічого не міг вдіяти. Тяжко переживав невизначеність із коштами на відновлення замку. Відновлені з великими труднощами ділянки знову занепадали. На додачу шквальний вітер обвалив покрівлю на одній зі споруд Золочівського замку. Потрібні були кошти, будівельні матеріали. А ще допікали постійні проблеми з якістю реставраційних робіт.  Його мрією було виграти конкурс у програмі Фонду Р.Ахметова «Динамічний музей». Ці кошти, на його думку, могли врятувати Підгорецький замок. Борис Григорович уважно ставився до молоді. У НУ «Львівська політехніка» був спільний проект із картинною галереєю, що стосувався архітектурних обмірів Підгорецького замку. Ці роботи відбувалися за великої підтримки і при щирому зацікавленні Б.Возницького. Він сам вставав удосвіта й першим брався за інструменти.  Борис Григорович — рідкісний талант, який людина може у собі синтезувати. Це — визнання світового масштабу. Твори, які він зібрав і зберіг, якими ми можемо інтегруватись у європейську спільноту, свідчать про те, що ця людина мислила глобальними масштабами. На святі були присутні:районний депутат Гетьманчик М.А. ,  голова сільської ради Кармазин І.В. , шкільний бібліотекар Федорович Л.М. , завклуба Рудянин М.О. 

 

 

«Письменниця, яка родом із                              нашого дитинства»

У бібліотеці-філії села Сасів 13 квітня оформлено виставку на честь святкування 110-річчя з дня народження відомої поетеси О.Іваненко. Ця поетеса була незламною людиною, це ми можемо побачити з її спогадів: "Писати я почала дуже рано, як тільки вивчилася читати, а читала я з чотирьох років...Псувала на своє безліч паперу...і в шість років вирішила видавати свій журнал. Він називався "Гриб". Мій журнал, правда, після кількох номерів "прогорів"... Але я продовжувала писати нескінченні повісті." 

Нагороджена орденом Дружби народів, трьома орденами «Знак Пошани»медалями

«У природи є свої права»

Усі ми однаковою мірою в небезпеці, коли ми усвідомлюємо, яка це небезпека, то є надія, що спільними зусиллями ми зможемо її відвернути." 
                                                                                                  А.Ейнштейн 

У бібліотеці-філії села Сасів 12 квітня оформлено виставку на тему "У природи є свої права".  Виставка оформлена з метою формування екологічної культури дітей, відродження кращих традицій українського народу у взаємовідносинах з довкіллям, розвивання особистої відповідальності за стан довкілля, а також виховати любов до рідної природи. 

"Найкращий читач 2016"

29 березня бібліотекар Александрович В.П провела конкурс "Найкращий читач 2016". Конкурс проводиться з метою сприяння розвитку дитячих і шкільних бібліотек як важливого інструменту соціалізації дітей, формування активної життєвої позиції підростаючого покоління. Конкурс проходив в декілька етапів під гаслом "Книга-твій друг": "Ну, постривай", "Відео-гейм", "Крученики", "Ти мені, я тобі", "Чомучка", "Далі, далі , далі". Діти продемонстрували свої знання, вміння, кмітливість у грі-вікторині. Знання учасників оцінювало журі. В склад журі ввійшли: Александрович В.П. -зав бібліотекою-філіалом, Гирило І.І - учитель української мови та літератури, Жук Н.І. -учитель англійської мови, Федорович Л.М. -шкільний бібліотекар. Конкурс пройшов в теплій та дружній атмосфері.
Переможцями І етапу конкурсу стали:
Кінчило Вікторія- учениця 6 класу
Лупак Денис- учень 7 класу.
Переможці були нагороджені призами та інші учасники були нагороджені грамотами за участь.

         "Загальнообласний день читання присвячений І.Франку"

Бібліотекар Александрович В.П. бібліотеки-філіал с.Сасів та шкільний бібліотекар Федорович Л.М. провели загальнообласний день читання присвячений І. Франку. З біографією Івана Франка дітей ознайомила шкільний бібліотекар , а сільський бібліотекар ознайомила дітей з загальнообласним днем читання. На святі було прочитано книжку "Лис Микита" та були присутні учні 4 класу та класний керівник Гураніна Любов Михайлівна. Всі діти були задоволені та отримали багато цікавої інформації про відомого поета Івана Франка. 

        «Його благословила доля                                  славою святою» 

У Народному Домі "Просвіта" відбувся концерт на честь 202 р. з. дня народження великого поета Тараса Григоровича Шевченка. Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими. У виконанні дітей прозвучали вірші: "Кавказ" -Хміль Владислав, "Лілея" -Кармазин Христина , "Розрита могила" -Лупак Вадим, "Катерина"- Старанчук Анастасія.У виконанні хору "Надбужжя" прозвучали "Заповіт", "Реве та стогне Дніпр широкий..." та інші. Також була оформлена виставка та люди мали можливість ознайомитись з творчістю Шевченка. 

            Найкращий читач                                                                 Львівщини-2015

22 квітня у Золочівській ЦБС відбувся конкурс "Найкращий читач Львівщини-2015". Учень 7 класу Гаврак Тарас зайняв 1 місце. 

28 квітня він представив Золочівщину у місті Львів на конкурсі "Найкращий читач Львівщини-2015".

                      Чорнобиль!!!

Аварія на Чорнобильській атомній станції - це трагедія світового масштабу. Це страшна екологічна катастрофа, наслідки якої дуже серйозні. Ми завжди пам'ятатимемо про молодих хлопців - пожежників, які в перші хвилини після аварії, тамували шалений вогонь довкола двох сотень тон ядерного палива, яке містилось у розірваному реакторі. У бібліотеці-філіал села Сасів була проведена бесіда в якій йшла розмова про ті страшні події, про екологічну катастрофу, якої зазнала Україна і весь світ.

          "Подорож у країну Казки!"

Бібліотекар села Сасів та вихователі "Рідний Дім" разом провели захід до дня казки "Подорож в країну Казки". Бібліотекар Александрович В.П. виступила зі вступним словом та захід продовжили діти. Були поставлені три інсценізації до казок : "Колобок", "Вовк і семеро козенят" та "Ріпка". Безсуперечно  читання казок сприяє розвитку фантазії , уяви, емоційної сфери. А це , в свою чергу, стане запорукою успішного навчання в майбутньому. 

            Екскурсія в бібліотеку

В бібліотеку-філіал  с.Сасів завітали вихованці "Рідного Дому"  з вихователем Ольгою Левківною . Діти були ознайомлені з книжками , дізнались як можна стати читачем бібліотеки та дізнатися багато цікавої інформації про письменників. В кінці екскурсії діти , на здивування бібліотекаря, провели вікторину для бібліотекаря. Всі отримали велике задоволення від проведеної екскурсії та в хорошому настрої залишили бібліотеку. 

  Загальнообласний день читання!

Бібліотекар Александрович В. П . бібліотеки-філіал с.Сасів 20 березня провів загальнообласний день читання, присвячений читанню творів "Читаємо книжки Старого Лева" з учнями 3 та 4 класів Сасівського НВК. А також була оформлена книжкова виставка діти обрали книжку Наталі Гузєєвої "Жила собі Оленка".

           "Найкращий читач                                                              Львівщини-2015"

Бібліотекарем с.Сасів Александрович В. П. було проведено конкурс "Найкращий читач Львівщини" Між читачами-дітьми 6-7 класів була проведена вікторина.Журі обрали двох переможців,Гаврака Тараса учня 7 класу і Донських Єлизавету ученицю 6 класу. 

   "Об'єднаймо Україну                                                         Шевченковим словом"

В селі Сасів Народний дім разом з бібліотекою провели вечір присвячений 201-річниці з дня народження Т. Г. Шевченка.Вступним словом виступила бібліотекар Александрович В.П. У виконані хору "Надбужжя" прозвучали "Заповіт","Спи Тарасе" та багато інших пісень.Дітьми було розказано багато віршів. Діти розказали вірші до"Небесної сотні".Закінчив концерт голова сільської ради Гетьманчик М.А.